16 kwietnia 2024

Posiadasz mieszkanie lub dom, które wymagają remontu? Nie masz nikogo zaufanego, komu taki remont można zlecić? Dobrze się składa. Z pomocą przyjdzie ci nasza firma. Naszą specjalnością są remonty mieszkań w Warszawie. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi remontowe, polegające na robotach wykończeniowych. Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę w zakresie remontów mieszkań? Przekonają się Państwo o tym poniżej.

Kompleksowe remonty mieszkań – Warszawa

Być może właśnie kupiłeś nowe mieszkanie od dewelopera na terenie Warszawy. Jest to mieszkanie w stanie deweloperskim, w którym trzeba wykonać podłogi, gładzie i całe wykończenie łazienki? Znalezienie fachowców do każdej z tych rzeczy z osobna może się wiązać z wieloma trudnościami. Począwszy od znalezienia wykonawców z odpowiednimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz oferującymi usługi remontowe w konkurencyjnych cenach, aż po dostępność wolnych terminów. W przypadku naszej firmy nie ma takiego problemu. Oferujemy wykończenia wnętrz mieszkalnych zarówno w nowym budownictwie, jak i domach i mieszkaniach z rynku wtórnego. Nasza ekipa składa się z fachowców, którzy nie tylko robią wykończenia mieszkań, ale również pomogą zaplanować remont mieszkania kompleksowo, obejmujący wszystkie pomieszczenia. Nie obce są nam nowoczesne technologie budowlane i innowacyjne materiały budowlane oraz wykończeniowe. Łącząc swoją wiedzę, zapał z dostępnymi na rynku produktami, możemy Państwu pomóc w uzyskaniu pięknego mieszkania.

Poznaj nasze kompleksowe usługi remontowe w Warszawie

Kafelkowanie

Niezależnie czy czeka cię remont łazienki, czy urządzanie jej od podstaw, jedną z najbardziej wymagających prac jest kafelkowanie. Obejmuje ono układanie glazury na ścianach, zabudowach i gresu na podłodze. Dla uzyskania efektu zgodnego z Państwa projektem lub oczekiwaniami konieczna jest niezwykła dokładność i precyzja podczas tych prac. Nieodzowne staje się także posiadanie odpowiedniego sprzętu, który umożliwia precyzyjne docinanie płytek i wykańczanie pozostałych detali. To wszystko wzbogacone o wiedzę i cierpliwość znajdą Państwo w firmie Mababud. Generalny remont łazienki z naszym udziałem może być szybki i dokładny, a ponadto mieszczący się w budżecie, który Państwo sobie na ten cel zaplanowali.

Zabudowy gipsowo-kartonowe

Angażując wykwalifikowanych specjalistów do tego, aby wykonali w Państwa mieszkaniu zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, zyskują Państwo gwarancję zadowolenia z dalszego korzystania z lokalu. Remont mieszkania w Warszawie bardzo często obejmuje zmianę układu funkcjonalnego pomieszczeń, poprzez wykonanie nowych ścianek działowych i wyburzenie istniejących. Czynność ta może być wykonana z pomocą technologii szkieletu aluminiowego oraz płyt g-k. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju aranżacji, w tym również skomplikowanych układów zabudów, wnęk i półek. Prace te możemy również wykonać na podstawie projektu, który przygotuje dla Państwa architekt wnętrz.

Malowanie i tapetowanie

Wykończenia wnętrz w Warszawie to także malowanie ścian lub ich tapetowanie. Prace te wykonujemy zarówno z zastosowaniem tradycyjnych technik ręcznych, czyli malowanie wałkiem lub szczotką, a także jako malowanie natryskowe. Uzupełnieniem naszej oferty jest także projektowanie i produkcja mebli kuchennych, łącznie z usługą ich profesjonalnego montażu w Państwa kuchni. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta remontów domów i mieszkań, zapraszamy do kontaktu celem uzyskania indywidualnej wyceny.