główne_ZagęszczarkajednokierunkowaBomag

Czym jest zagęszczarka gruntu?

Prace wykonywane przy budowie dróg wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu. Wśród popularnych urządzeń można znaleźć takie jak: zagęszczarka gruntu, w tym zagęszczarka jednokierunkowa oraz zagęszczarka rewersyjna, ubijak/skoczek, czy po prostu walec. Warto przynajmniej niektórym z tych urządzeń przyjrzeć się bliżej.

 

Zagęszczarka do celu zapewnienia solidnych fundamentów

Na szczególną uwagę zasługuje zagęszczarka gruntu Bomag, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na niebywałą funkcjonalność, użyteczność i jakość przebiegu samej pracy. To sprzęt, który jest niezbędny podczas robót ziemnych, takich jak chociażby układanie kostki brukowej. Zagęszczarka gruntu Bomag występuje w wielu wariantach. Producent oferuje przede wszystkim takie jak:

Urządzenia te charakteryzują się doskonałą jakością pracy i wytrzymałością. Nadają się więc do intensywnego użytku. Motywacją do ich zakupu jest kluczowe zastosowanie tych urządzeń oraz jakość ich wykonania. Są nieduże, poręczne, więc można transportować je z budowy na budowę. A w tym zakresie nie sprawiają kłopotu. Dużym ułatwieniem jest chociażby to, że drążek sterowniczy z regulacją wysokości posiada też blokadę w pozycji transportowej.

Inne urządzenia do utwardzania

Ciekawą propozycją dla fachowców pracujących przy budowie dróg, jest jednocześnie ubijak / skoczek Bomag. To urządzenie o wysokiej odporności na uszkodzenia, doskonale radzi sobie z ubijaniem ziemi. W efekcie tego grunt jest dobrze przygotowany pod kostkę brukową, wylewkę z betonu czy asfaltu.

W tym samym zakresie może posłużyć walec Bomag. W zasadzie ich wybór jest bardzo duży. Każdy więc bez problemu powinien znaleźć dla siebie odpowiedni model.

Gdzie kupić zagęszczarkę, ubijak lub walec?

Obecnie takie sprzęty jak zagęszczarka rewersyjna Bomag, warto szukać w internecie. Sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą sprzętu budowlanego, oferują rozmaite urządzenia. W tym wymienione powyżej. Na liście najczęściej polecanych sklepów, znajduje się sklep Norwit.pl. Dlaczego? Skąd tak duże zainteresowanie? Wynika ono przede wszystkim z atrakcyjności oferty. Poza tym sprzedawcy ze sklepu Norwit.pl zapewniają profesjonalne doradztwo, dzięki czemu można z łatwością i całkiem szybko znaleźć dla siebie idealny sprzęt.

Zagęszczarki niestety nie należy do zbyt tanich urządzeń. Z drugiej strony tylko zagęszczarka lub ewentualnie ubijak czy walec wykona tę pracę z porównywalną jakością. Ponadto zagęszczanie gruntu jest możliwe tylko przy użyciu wspomnianych urządzeń budowlanych. W pewnym sensie nie ma wyjścia i trzeba zmierzyć się z wydatkiem, nawet jeśli jest on dość wysoki. Na szczęście sklep online Norwit.pl ma nie tylko atrakcyjny wybór, ale równie atrakcyjne ceny. Warto przy tym zwrócić uwagę na takie istotne szczegóły jak: automatyczna dekompresja wielofunkcyjny, jednopunktowy układ podnoszenia oraz inne.

Sklep internetowy Norwit.pl ma atrakcyjną ofertę produktów. Dużym zainteresowaniem cieszy się następujące urządzenia.

Zagęszczarka rewersyjna Bomag BPR 70/70 DE

Zagęszczarka z silnikiem 1D81S i mocy 9,8 kW. Prędkość robocza wynosi 28m/min., a ciężar 580 kg. Zagęszczarka jest zasilana olejem napędowym.

Ubijak Bomag BT 65 11″

To z kolei ubijak, który został wyposażony w silnik o mocy 2,8 kW. Prędkość obrotowa wynosi 20m/min. Wydajność urządzenia wynosi 336 m3/h. Jest to urządzenie, które sprosta oczekiwaniom wielu użytkowników.

Walec jednobębnowy prowadzony Bomag BW 55 E

Walec tego modelu ma silnik Honda GX120 o mocy 2,5 kW, a obroty wynoszą 2750/min. Walec jest wyposażony w zbiornik paliwa o pojemności 2,5 l. Ciężar całości wynosi dokładnie 95 kg. Walec przyda się na małych i dużych budowach.

Te i inne urządzenia zainteresowani znajdą tu: e-sklep Norwit.pl. Nie zawsze opłaca się kupować sprzęt z drugiej ręki. Chyba że jest naprawdę w dobrym stanie. Nie chodzi tu o wygląd zewnętrzny, ale bardziej o silnik maszyny, licznik godzin zagęszczarki itd.

Artykuł Gościnny

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.