20230314135305_g2dca61c9f52429ee149691fe7eceb62535c3d4fadae448dd8755c839151f35713f1b4f4def47773016aefca26d098330bf3e064d121de9ae3ad3003f59b9f0d2_640.jpg

Zadbaj o oszczędność swojego domu z Senegis

Firma Senegis dzięki stosowaniu nowoczesnej technologii wprowadza ekologiczne systemy grzewcze oraz ekonomiczne metody pozyskiwania energii. Dowiedz się więcej jak możesz zaoszczędzić wprowadzając udoskonalenia w Twoim domu.

Senegis – najlepsze rozwiązania energetyczne na rynku

Firma powstała ponad dziesięć lat temu i szybko stała się jedną z najczęściej wybieranych w swojej branży. Lata utrzymywania się na rynku zaowocowały opracowaniem własnych, sprawdzonych systemów. Najważniejsze zadania Senegis to projektowanie systemów oraz udogodnień, które zapewniają ekonomicznie pozyskiwanie ciepła oraz energii. W tym celu zastosowywane są nowoczesne rozwijania, a możliwości wciąż się rozwijają. 

Zespoły inżynierów dbają o to by innowacje wpływały pozytywnie na oszczędność klientów. Dzięki ich zastosowaniu w dużej mierze stajemy się samowystarczalni, a rachunki za ogrzewanie, czy energię znacznie spadają. Jest to też dobre zabezpieczenie w przypadku ogólnej awarii prądu, wówczas można swobodnie skorzystać z odnawialnych źródeł lub zbiorników przechowujących zdobytą energię.

Dla firmy bardzo ważna jest ekologia, dlatego każdy produkt został opracowany w trosce o środowisko naturalne. Systemy nie ingerują w naturę oraz nie wymagają używania paliwa bądź eksploatacji jakiekolwiek z surowców. Nie produkują odpadków ani nieczystości trudnych do utylizacji.

Wejdź na stronę www.senegis.com i poznaj bliżej firmę. Ekologiczne zastosowania możesz wprowadzić zarówno w swoim domu jak i firmie. 

Profesjonalne podejście do klienta

Firma dba o swoich klientów, dlatego proponuje zarówno kompleksowe usługi jak i produkty, które są przygotowane do samodzielnego montażu. W obu przypadkach na zainteresowane osoby czeka bezpłatna konsultacja. Podczas niej specjaliści doradzają w kwestii doboru odpowiedniego systemu oraz wyjaśniają jego zastosowania. Wystarczy skorzystać z formularzu, który znajduje się na stronie firmy.

Senegis realizuje projekty indywidualnie, wybrany przez klienta system lub urządzenie jest dostosowane pod dane potrzeby. W przypadku takich rozwiązań jak folie lub maty, każda z nich jest dokładnie docinana pod powierzchnię, w której się znajdzie. Podczas montażu z firmą możesz liczyć na kompleksowe wsparcie profesjonalistów. 

Warto też zaznaczyć, że każdy element zastosowany w rozwiązaniach od Senegis pochodzi prosto od producenta. Nie ma możliwości, że trafi do nas wadliwy sprzęt lub części, które były wcześniej osłabione. 

W przypadku firm energetycznych Senegis nawiązuje trwałe współprace. Nie tylko staje się wówczas sprawdzonym dostawcą dla klientów firmy, ale również służy doradztwem w branży oraz specjalistami, którzy są wsparciem od marketingu.

Energia i ciepło w Twoim domu

Wraz ze wsparciem Senegis będziesz mógł zastosować w swoim domu innowacyjne źródła energii i ciepła. W ofercie znajdziesz takie rozwiązania jak:

  • folia grzewcza na podczerwień, bezpieczna i zdrowa alternatywa źródła ciepła, która może być montowana na każdej powierzchni
  • fotowoltaika, zapewniająca naturalne źródło energii
  • magazyny energii, które pobierają energię z fotowoltaiki oraz gromadzą ją do późniejszego wykorzystania
  • maty grzewcze montowane pod podłogę
  • estetyczne promienniki podczerwieni
  • pompy ciepła korzystające z energii wytwarzanej przez przepływ powietrza

Oferty proponują jedynie najwyższej jakości systemy. Każdy z nich przechodził wcześniej liczne testy, które miały potwierdzić bezpieczeństwo jego użytkowania oraz niezawodność. Instalacje są wytrzymałe i pozwalają na długoletnie cieszenie się ich wsparciem. 

Na stronie internetowej firmy https://senegis.com/ znajdują się szczegółowe zastosowania proponowanych opcji grzewczych. Zapoznaj się z nimi i już dziś umów się na konsultację telefoniczną. 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.