20230605165040_gbf62e76efe6426d51a846c25a7bf5332a69c3d864a6727f50a9094e2b913e38c312136bae4d1210b6c79f1d13a843c01_640.jpg

Poznaj korzyści, jakie daje abonament w Play

Zastanawiacie się jaki abonament wybrać? Poniżej znajdziecie informacje nt. tego czym charakteryzują się abonamenty w play oraz poznasz szczegóły na ich temat.

Jaki abonament w play wybrać dla klientów indywidualnych?

Wybierając play można liczyć na to, że w ofercie znajdziemy smartfony w niższej cenie. Play posiada w promocji kilka abonamentów, wśród propozycji znajduje się SOLO M – za 65 złotych otrzymasz 120 GB Internetu w Polsce i 12,46 GB GB w Unii. W przypadku potrzeby posiadania ekstra Internetu mobilnego, warto popatrzeć na abonament SOLO Homebox –  to koszt 95 złotych, a w ramach jednej tej usługi zyskasz 300 GB oraz dodatkową kartę SIM z pakietem 200 GB miesięcznie. Można znaleźć również pakiety, które mają np. 15 GB lub 240 GB internetu. Wartość limitu w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji. W przypadku podpisywania umowy warto zwrócić uwagę, czy nie dostaniesz tylko usług telefonicznych, ale i dostępna będzie telewizja internetowa. Do testów można otrzymać również za darmo na 1 miesiąc dostęp do serwisów i aplikacji np. Netflix, Amazon Prime Video, Legimi, Tidal oraz HBO Max. Umowa często pozwala skorzystać z promocji i wziąć telefon. Jeżeli decydujesz się na tę opcję możesz wybierać wśród takich smartfonów jak: iphone, Motorola, Samsung, Xiomi. Sprzęt można również wziąć na raty. 

Jakie są szczegóły oferty play?

Jeżeli niestety nie udało się Wam skorzystać z ostatnich promocji to obecnie Play przyjął ofertę dla nowych klientów, oferuje cashback za rozpoczęcie przygody z Play. Szczegóły znajdziecie na stronie: wskoczpokase.pl/odbierz-cashback-za-abonament-lub-przejscie-do-play. Operator przeznaczył tą promocję dla: osób, które chcą mieć nowy abonament lub przedłużają umowę w Play, przechodzących do Play od innego operatora, osób, które mają smartfon z abonamentem.

 W abonamencie możesz otrzymać cashback o wartości nawet 299 złotych. Operator pozwala łączyć tę promocję z innymi ofertami. Nie przegap tej okazji i sprawdź.

Oferta play – nielimitowane rozmowy 

W cenie abonamentu w większości przypadków oferowane są nielimitowane rozmowy i smsy w Polsce oraz za granicą. Ta promocja dedykowana jest dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Co ważne nie pobiera się opłat od Roamingu UE. Internet w roamingu powinien działać tak samo szybko. W przypadku niejasności lub poziomu limitu warto skontaktować się z konsultantem, który odpowie na pytania, czego dokładnie dotyczy usługa. Możliwe jest zadanie pytania na czacie. Abonamenty oferują często internet bez limitu. Bez limitu są już nie tylko sms y, czy mms y. Sprawdź dodatkowe opłaty w tabeli opłat i dowiedz się, która z opcji jest najlepsza. Do opłat należy doliczyć podatek VAT. Do wykorzystania może być specjalny rabat dla jednego numeru.

Do abonamentu może zostać doliczona opłata startowa lub opłata za nowy numer telefonu.

Jakie abonamenty są dla Was najbardziej korzystne? Kiedy zmieniliście opcję z mix karty na abonament? 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.