tv smart

Jakie zalety ma granie w chmurze na telewizorze?

Wielu graczy korzysta z możliwości podłączenia konsoli do telewizora i docenia zalety rozgrywki na dużym ekranie. Przekonaj się jednak, jak wygląda granie w chmurze – rozgrywka również toczy się na wyświetlaczu Twojego Smart TV, ale bez konieczności podłączania konsoli lub komputera. 

Granie w chmurze, czyli jak grać na TV bez konsoli?

Jeśli nie posiadasz konsoli, to nic straconego. Włącz swój Samsung Smart TV* i wejdź do świata gamingu poprzez gry w chmurze. Na początek zainstaluj jedną z dostępnych aplikacji do streamingu gier np od. Xbox lub NVIDIA GeForce NOW**. Każda z nich oferuje wiele ciekawych tytułów, które mogą przypaść do gustu fanom różnych gatunków gier. Pamiętaj, aby sparować ze swoim Smart TV kompatybilny kontroler – wpłynie to pozytywnie na komfort sterowania rozgrywką.

* Dotyczy wybranych modeli Samsung Smart TV.

** Korzystanie z usług może wymagać płatnego abonamentu, który jest do wykupienia w danej usłudze.

Telewizor dla graczy Smart TV – jakie są jego zalety?

Smart TV również dla graczy oferuje wiele zalet. Warto wiedzieć, że podłączenie inteligentnego telewizora do Internetu np. poprzez domową sieć Wi-Fi otwiera wiele możliwości. Do zalet na pewno możemy dopisać możliwość:

  • oglądania filmów i seriali w ogromnych platformach VOD***,
  • słuchania muzyki z poziomu serwisów streamingowych***,
  • wspomniane wcześniej granie w chmurze,
  • korzystania z przeglądarki internetowej na dużym ekranie,
  • wyświetlania treści ze smartfona na ekranie telewizora,
  • zdalne sterowanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do funkcji SmartThings****

*** Pamiętaj, że dostępne aplikacje oraz usługi mogą różnić się w zależności od regionu. Do korzystania z wybranych zewnętrznych usług może być wymagany płatny abonament w danej usłudze.

**** Wymagane podłączenie do do Internetu oraz zarejestrowanie wykrywanych urządzeń w aplikacji SmartThings – jest ona dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android (powyżej wersji 8.0) i iOS (powyżej wersji 14.0). Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi.

Czym wyróżnia się telewizor gamingowy?

Zapewnij sobie, jak najlepsze wrażenia z rozgrywki i sięgnij po telewizor gamingowy oferujący zaawansowane technologie oraz funkcje.  Zastosowanie 14-bitowego Przetrwania Obrazu***** przekłada się na bardzo dobre odwzorowanie szczegółów ukrytych w czerniach i ciemnych miejscach. Funkcja Zaawansowanego Upłynniacza Ruchu Pro* umożliwia zaś wyświetlanie ruchu nawet w częstotliwości do 144 Hz i rozdzielczości 4K. 

Jeśli denerwuje Cię zacinanie się obrazu, to aktywuj funkcję FreeSync Premium Pro*. Ogranicza ona powyższe zjawisko i dodatkowo dba o zmniejszenie opóźnienia (input lag).

Zwiększ swoje możliwości w grze i wykorzystaj każdy, nawet najmniejszy dźwięk. Funkcja dźwięku Podążającego za Obiektem+*, zwiększa realizm rozgrywki i umożliwia ustalanie skąd dobiegają dźwięki podczas konkretnej sytuacji.

***** Każda z funkcji dostępna jest w wybranych modelach Samsung Smart TV.

Artykuł powstał przy współpracy z Samsung Electronics Polska.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.