Tekst 3

Jak najszybciej dotrzeć do Bawarii?

Bawaria to największy i najlepiej rozwinięty gospodarczo kraj związkowy Niemiec. Nie bez powodu więc, Polacy tak często go odwiedzają. Każdy, kto planuje podróż do południowych Niemiec, z pewnością zastanawia się, jaki środek transportu wybrać. Do wyboru mamy samoloty, pociągi, autobusy oraz busy w systemie door-to-door. Które z tych rozwiązań jest jednak najbardziej korzystne?

Bardzo dużo zależy od miejsca docelowego. Jeżeli wybieramy się do Monachium, Augsburga czy Norymbergi, z pewnością znajdziemy transport bez większych problemów. Turyści coraz częściej wybierają jednak niewielkie miejscowości, w których znajdują się liczne atrakcje. Możemy wybrać się np. nad malownicze jezioro Hintersee lub na położony w Alpach zamek Neuschwanstein. W takim wypadku, często okazuje się jednak, że czeka nas długa i męcząca podróż z przesiadkami. Warto więc zastanowić się, czy pociąg lub autobus jest dla nas optymalnym środkiem transportu. Tym bardziej dotyczy to samolotów, ponieważ lotniska znajdują się tylko w największych miastach. Jeżeli na pierwszym miejscu znajduje się dla nas komfort podróży, warto zainteresować się ofertą prywatnych przewoźników.

Busy Bawaria-Polska

Dostępność różnych form transportu jest ściśle związana z regionem. Mieszkańcy północno-zachodniej Polski wybierają się do Niemiec zdecydowanie częściej niż Polacy z województwa podlaskiego czy lubelskiego. Przewoźnicy dopasowują swoją ofertę do zapotrzebowania na danym terenie. Jeżeli więc interesują nas busy do Niemiec, wielkopolskie jest lokalizacją, w której z pewnością je znajdziemy. Sytuacja wygląda podobnie w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim czy lubuskim. Wystarczy zadzwonić do przewoźnika, aby upewnić się, czy obsługuje daną lokalizację. Z północno-zachodniej Polski bez trudu dotrzemy do południowych landów w Niemczech.

Największą zaletą podróży busem jest oczywiście dojazd z adresu pod adres. Korzyści nie kończą się jednak wyłącznie na tym. Podróż busem zapewnia też większy komfort od pozostałych środków transportu. Busy Bawaria-Polska zabierają mniej niż dziesięciu pasażerów podczas jednego kursu. Dzięki temu, podróż przebiega w spokojnej, kameralnej atmosferze. Pasażerowie są traktowani indywidualnie, dlatego bez problemu można zorganizować postój w dowolnym momencie.

Podróż busem jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort. Trasa bez przesiadek to oszczędność czasu. Im szybciej pasażerowie znajdują się na miejscu, tym lepiej mogą wykorzystać swój pobyt na południu Niemiec.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.