Milano Butik – ekskluzywne włoksie marki, dla kobiet kochających modę

Milano Butik to miejsce przeznaczone dla kobiet kochających modę i interesujących się trendami wyznaczanymi przez renomowanych projektantów. Butik istnieje od dwudziestu lat i od dwóch dekad obsługuje panie, które uwielbiają dobrze wyglądać i dla których atrakcyjny ubiór to sposób na dobre samopoczucie. Proponowane marki takie jak Versace czy Roberta Biagi to nazwy dobrze znane i gwarantujące tym samym wysoką jakość produktów, a w tę warto inwestować, aby nosić się nie tylko modnie, ale również elegancko przez lata. Wspomniani projektanci to znane, włoskie nazwiska. Nie bez powodu nazwa butiku to Milano czyli Mediolan znany z pokazów mody odbywających się w północnej części Italii.

Milano Butik – adresy, które warto poznać

Butik Milano znajduje się w Galerii Handlowej o nazwie Sfera w Bielsku Białej, przy ulicy Mostowej 5. Poza tą lokalizacją, ubrania z oferty butiku można przymierzyć w Katowicach, w Galerii Livero przy ulicy Kościuszki 29 oraz w Rybniku przy ulicy Raciborskiej 17. Na stronie internetowej sklepu, o której szerzej mowa póżniej, znaleźć można również bezpośrednie numery telefonów do pań z obsługi, które chętnie pomogą w razie pytań (https://butikmilano.net/contact/).

Milano Butik – co znajdziemy w ofercie butiku

W Butiku Milano można znaleźć odzież następujących marek włoskich:

  • Gil Santucci
  • Babilon
  • Versace
  • Roberta Biagi
  • Elisabetta Franchi
  • FLO CLO
  • Cavalli class

Wśród produktów dostępnych w butiku znajdziemy przez wszystkim odzież o fasonach bardzo kobiecych, podkreślających sylwetkę i jej atuty, zwłaszcza sukienki, spodnie, spodenki ze skóry, ale Butik Milano to nie tylko opinające ubrania. W Butiku znajdziemy również stylizacje bardziej casualowe takie jak swetry, bluzy czy kurtki puchowe. Wszystkie będzie jednak łączyła jedna kwestia nadrzędna – styl i wysoka jakość materiału. Podobnie sytuacja ma się z obuwiem, które też znajduje się w ofercie Butiku Milano oraz z galanterią. Torebki to w końcu doprecyzowanie każdej stylizacji i modowa kropka nad „i” eleganckich klientek. W ofercie Butiku Milano znajduje się też coś dla wielbicielek naturalnych futer. Te również można przemierzyć i zakupić w Butiku Milano.

Milano Butik w wersji online

Więcej o Butiku Milano, o asortymencie oraz ludziach, którzy tworzą to miejsce można przeczytać i obejrzeć w kilku miejscach w sieci. Warto zapisać sobie następujące adresy:

Na stronie internetowej butiku znajdziemy mnóstwo fotografii, które demonstrują jak stylizacje prezentują się na profesjonalnych modelkach, ale, co ciekawe, nie tylko na nich. Odzież jest pokazywana również na paniach, które tworzą Butik Milano, co dodaje autentyczności i pozwala realistycznie ocenić jak ubrania układają się na różnych sylwetkach. Poza fotografiami, na stronie www znajdują się filmy oraz katalog z aktualnymi kolekcjami. Katalog w sposób przejrzysty podzielony jest na podkategorie, gdzie każda z nich przynależy do konkretnej marki modowej. Dzięki temu nawigacja po stronie internetowej butiku jest wygodna dla użytkownika. Podobnie jak większość stylizacji, strona internetowa jest nasycona barwami oraz atrakcyjna wizualnie.

Na stronie Facebook Butiku Milano warto być z kilku względów. Miedzy innymi:

– Znajdują się tu najnowsze informacje o aktualnym asortymencie sklepu.

– Pojawiają się najświeższe informacje na temat akcji promocyjnych.

– Na facebookowym profilu Butiku Milano regularnie organizowane są Transmisje Live z butiku, podczas których można nie tylko zobaczyć ubrania znanych marek prezentowane na żywo, ale również komunikować się z obsługą, napisać jeśli jakaś kreacja nas interesuje i dokonać jej zakupu. Za udostępnienia relacji możliwe jest nawet wygranie nagrody w postaci, na przykład, jednego z ubrań. Wysyłka wybranej odzieży możliwa jest nie tylko na terenie Polski, realizowane są również przesyłki zagraniczne.

Kolejne miejsce, w którym obejrzymy filmy ze stylizacjami Butiku Milano oraz ubrania prezentowane na modelkach.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.