3

Na czym polegają przewozy door-to-door?

Planowanie wyjazdu za granicę może okazać się niemałym wyzwaniem. Żeby dotrzeć na miejsce, bardzo często przejść podróż z kilkoma przesiadkami, co jest bardzo męczące. Rozwiązaniem są przewozy door-to-door. W ten sposób możemy dotrzeć do wielu niemieckich landów.

Przewozy do Niemiec w systemie door-to-door oferuje przewoźnik BryłkaBus. Żeby zarezerwować przejazd, wystarczy zadzwonić. Dyspozytor poda nam dostępne daty wyjazdu oraz dozwoloną wielkość bagażu. Przewóz odbywa się w systemie z adresu pod adres, dlatego nie trzeba udawać się na przystanek. Kierowca pojawi się w wyznaczonym dniu i o umówionej godzinie pod naszym domem. Jest to wygodne rozwiązanie np. dla osób mieszkających na uboczu, które podczas korzystania z tradycyjnych form przewozu, muszą najpierw pokonać długą drogę na dworzec.

Po niemieckiej stronie sytuacja wygląda analogicznie. Kierowca zawozi nas pod adres, ustalony wcześniej podczas rozmowy z dyspozytorem. Jeżeli tylko miejscowość znajduje się na obszarze obsługiwanym przez przewoźnika, dotrzemy na miejsce szybko i bez przesiadek. Dotyczy to nie tylko dużych miast, ale też terenów podmiejskich i wsi. Jest to bardzo ważne, ponieważ dojazd do małych miejscowości często jest utrudniony. BryłkaBus obsługuje całe południe Niemiec, dlatego nie będziemy musieli decydować się na męczące przesiadki.

Jakie są zalety podróży busem?

Podróż busem prywatnego przewoźnika to przede wszystkim wygoda. Na pierwszym miejscu znajduje się komfort pasażera. W busie dostępne są poduszki pod głowę. Komfortową temperaturę zapewnia klimatyzacja. Busem podróżuje mniej niż dziesięciu pasażerów, dzięki czemu panuje spokojna, kameralna atmosfera. Podczas jazdy można się zrelaksować, co jest trudne w zatłoczonym autobusie lub pociągu.

Przewoźnik zatrudnia doświadczonych kierowców, którzy przejechali już wiele kilometrów na polskich i niemieckich drogach. Dzięki temu, nie musimy martwić się o bezpieczeństwo podczas jazdy. Firma dba również o stan techniczny pojazdów. Jest wyposażona w nowoczesną flotę, czego często nie można powiedzieć o publicznych przewoźnikach.

Transport door-to-door pozwala zaoszczędzić cenny czas. Podróż jest znacznie szybsza, ponieważ przebiega bez przesiadek. Busy przekraczają granicę w okolicach południa, dzięki czemu pasażerowie przed wieczorem zazwyczaj są już na miejscu. Mają więc więcej czasu, żeby załatwić ważne sprawy, zwiedzać okolicę lub spotkać się z bliskimi. Jeżeli planujemy wyjazd do Niemiec, warto rozważyć wybór busa door-to-door. W ten sposób, zapewnimy sobie szybką i komfortową podróż.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.