wedding-1854074_960_7201

Stolik cateringowy – czym się charakteryzuje i jaki wybrać?

Stolik cateringowy to nowoczesny typ stołu stworzonego jako odpowiedź na potrzebę posiadania łatwego do transportu i rozłożenia, złożenia mebla o sporym blacie. Współcześnie stoliki cateringowe są produkowane z myślą o różnego rodzaju wydarzeniach o charakterze społecznym, gdzie zbiera się mnóstwo osób, a w związku z tym jest zapotrzebowanie na dużo miejsca przy stole.

Prezentacje produktów, wydarzenia marketingowe, targi, eventy, prelekcje, spotkania biznesowe, uroczyste kolacje, wesela, jubileusze, wydarzenia organizowane na świeżym powietrzu — wszędzie tam stolik cateringowy spełni swoją funkcję doskonale! Stoliki cateringowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane dla potrzeb biznesu, jak i dla potrzeb indywidualnych, są to meble niezwykle uniwersalne w swoim zastosowaniu.

Stolik cateringowy – czym się charakteryzuje?


Stolik cateringowy jest wyjątkowo lekki, lecz przy tym bardzo stabilny. Przemyślana konstrukcja sprawia, że blat jest osadzony bardzo solidnie oraz jest odporny na wszelkie uszkodzenia. Materiały wykorzystane do produkcji stołu cateringowego są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz są niepodatne na zabrudzenia różnego typu, są też łatwe do dezynfekcji, co jest niezwykle ważne w miejscach, gdzie przebywa sporo osób. Stoły cateringowe można łatwo przenieść oraz rozłożyć w danym miejscu, a kiedy są niepotrzebne w danym momencie: złożyć i przechowywać w formie złożonej. Kompaktowa budowa przedmiotu umożliwia łatwe jego składowanie. Jak widać, stolik cateringowy ma bardzo dużo zalet! Zdecydowanie warto nabyć tego typu mebel.

Załącznik:

Stolik cateringowy – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?


Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele stołów cateringowych, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie tego typu produktów na rynku. Znajdziemy stoliki cateringowe prostokątne, kwadratowe, a nawet okrągłe! Stoliki cateringowe różnią się między sobą nie tylko ceną, ale także wielkością, kształtem, kolorem, detalami technicznymi. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Przede wszystkim zastanówmy się, ile realnie miejsc przy stole potrzebujemy oraz jaki jest charakter wydarzenia, podczas którego planujemy wykorzystać ten mebel. Jaki kształt powinien mieć nasz stół cateringowy? Jaki wymiar nas zadowoli? To dwie najważniejsze kwestie, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie. Przemyślany design stołów cateringowych sprawia, że sprawdzą się one niemal w każdym wnętrzu oraz nawet na zewnątrz.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.