20230418223321_pexels-photo-342520.jpeg

Słowa byłej żony Dawida Narożnego zdenerwowały artystę. Cięta riposta piosenkarza

Dawid Narożny, znany artysta disco-polo, jest oburzony słowami swojej byłej żony. Magdalena Narożna w wywiadzie dla magazynu plotkarskiego, niepochlebnie wyraziła się na temat nazwiska swojego eks-męża. Wokalista zaproponował, aby powróciła do swych panieńskich personaliów. Jego zdaniem, jest to najlepsze rozwiązanie problemu.

1. Dawid Narożny sugeruje byłej żonie zmianę nazwiska

2. Piękni i Młodzi – Dawid Narożny i jego żona

3. Czy Magdalena Narożna posłucha rady?

Dawid Narożny sugeruje byłej żonie zmianę nazwiska

Jeden z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco-polo Dawid Narożny, przeżył ostatnio wiele zawirowań w życiu prywatnym. Po kilku latach udanego małżeństwa z Magdaleną Narożną i narodzinach córki, para zdecydowała o rozstaniu. Obecnie, jego kontakty z byłą żoną nie należą do udanych. Artysta jest szczerze oburzony słowami, które wypowiedziała, w czasie wywiadu dla jednego z magazynów plotkarskich. Kobieta wyraźnie ma żal do Dawida Narożnego, o czym świadczą jej słowa, że nie chce słyszeć jego imienia i nazwiska. Mąż Magdaleny Narożnej był bardzo poruszony i zasugerował, by kobieta wróciła do swojego panieńskiego nazwiska – Wolińska. Jego zdaniem powinno to rozwiązać jej problemy. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: disco-polo.info/ostre-slowa-dawid-narozny-oburzony-zachowaniem-bylej-zony-sugeruje-by-zmienila-nazwisko-zamiast-narozna—bedzie-woli.

Piękni i Młodzi – Dawid Narożny i jego żona

Zespół Piękni Młodzi działa od 2010 roku. Jego współzałożycielami był właśnie Dawid Narożny i Magdalena, jeszcze wówczas Wolińska. Grupa wykonuje muzykę łączącą ze sobą nurty disco-polo i dance euro disco. Artyści przez lata pracowali razem, osiągając coraz to większe sukcesy. Rozgłos przyniósł im występ w programie „Must be the Music”, w którym zaprezentowali piosenkę pt. „Niewiara” i przeszli do finału. Potem wydali album o tym samym tytule w wersji cyfrowej. Dawid Narożny i jego ówczesna żona Magdalena byli zgraną parą, zarówno na scenie, jak i prywatnie, ponieważ wzięli ślub i doczekali się córki. Niestety, w roku 2019 małżonkowie obwieścili decyzję o rozstaniu i rozwodzie. Muzyk odszedł z formacji i rozpoczął karierę solową. Potem założył nowy zespół, w którym towarzyszy mu druga żona – Joanna. 

Czy Magdalena Narożna posłucha rady?

Magda Narożna na razie nie odniosła się do słów byłego męża. Zmiana nazwiska na panieńskie mogłoby rozwiązać jej problem, lecz nie wiadomo, czy eks-małżonka Dawida Narożnego się na to zdecyduje. W czasie pracy w zespole, para ciężko pracowała na utrwalenie nazwiska Narożny w świadomości fanów. W ostatnim wywiadzie, artystka opowiedziała o swoim związku z nowym partnerem, w którym czuje się szczęśliwa i spełniona oraz o remoncie domu. O propozycji Dawida Narożnego nie wspomniała ani słowem.

Artykuł gościnny

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.